restaurant

O Nota Bene

Jídlo je životní styl

Máme rádi Paříž i Barcelonu, kde se lidé scházejí v restauracích, aby se příjemně pobavili a dobře najedli. Nota Bene není restaurace, kam se chodí jednou za rok. Nota Bene je místo, kam se můžete vracet každý den.

Přirozenost a poctivost

Klademe důraz na šetrnou úpravu a čistou chuť. Jsme přesvědčeni o tom, že tím nejlepším je jídlo z kvalitních a čerstvých surovin. Bio pro nás není cílem, ale cestou.

Prioritou jsou suroviny

Jsme hrdí na svou práci a dobře víme, že každé jídlo je naší vizitkou. Proto sázíme výhradně na sezónní produkty od malých a středních farmářů z Čech a Moravy. Máme fantastické bio hovězí, skvělé ryby, domácí drůbež i vynikající jehněčí. A také houbaře, který nám v sezóně nosí čerstvé houby. Taková kuchyně nás prostě baví. A bude bavit i vás.

Milujeme víno

Vybrali jsme pro vás absolutně nejlepší vína, která se v Čechách a na Moravě připravují. Je nám velkou ctí, že vám můžeme nabídnout vína špičkových vinařů jako je Jaromír Gala, Jaroslav Springer, Vojtěch Kušina či Jiří Hort. Navíc za ceny, které nikoho nezruinují. A nebojte, ani milovníci piva nepřijdou zkrátka, neboť to pro Nota Bene vaří jeden z nejtalentovanějších sládků mladé generace Jakub Veselý z Falkonu.

Kontakt

Nota bene
Mikovcova 4
Praha 2
120 00

Mapa

+420 721 299 131+420 721 299 131
info@notabeneprague.cz

PO-PÁ 11:30 - 14:30
17:00 - 22:30
SO, NE Zavřeno

Rezervace

Rezervace pro větší skupiny je nutné provádět přes telefon nebo email.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace